Aqua wellness

Sauny

Tylö sauna home

Série Vision a Grand Luxe jsou stálými a osvědčenými saunami, které získali několik designových ocenění. Právě těmito saunami vstoupilo Tylö v 21. Století do podvědomí lidí s myšlenkou, že sauna je ozdobou domu a neřeší jen praktický účel pro zdraví a krásu.

Round Vision

Unikátní inovativní tvar kulaté sauny Vision stanovila zcela nový standard pro to, jak může sauna vypadat. Díky velkým proskleným plochám, krásně zaoblenému předku a bukovému rámu je tato sauna nejen estetickým vykřičníkem v jakékoliv koupelně, ale také geniální řešení pro poskytování pocitu z místa v prostředí, kde je prostor omezen.

 

Space Vision


Název mluví za vše. Space Vision byla navržena pro ty, kteří chtějí být v sauně obklopeni světlem a prostorem. Mezi nejvýraznější charakteristiky této exkluzivní řady jsou mohutné, zaobléné rámování, velkorysé skleněné plochy, a vkusná kombinace různých typů dřeva.

 

 

Midi Vision

Ano, je možné se v sauně cítit prostorně a zároveň mít saunu o kompaktních rozměrech! Nový koncept Midi Vision je toho očividným důkazem! Tento exkluzivní,ale příjemný design d praktickým rohovým vstupem byl speciálně vyvinut, aby elegantně zapadl jak do veřejných zařízení tak i do domácích lázní. Krásně zaoblené skleněné dveře mohou být umístěny v jakémkoliv rohu s levým nebo pravým otvíráním, což zvyšuje šance, aby se stala sauna Midi Vision součástí Vašich domácích lázní.

 

Vital Vision

Vital Vision je bez pochyb nejexkluzivnější ze všech našich montovanýchsaun. Díky speciálně vybraným materiálům, odvážnému inovativnímu designu a velkolepé výbavě, Vital Vision zvyšuje standardy jakéhokoliv relaxačního zařízení na úroveň zakázkově vyrobené sauny.

 

 

 

Tylö Impression a Impression ix210

Dnešní požadavky klientů se liší od starších také tím, že jednak lidé staví často menší a úspornější domy, nebo chtějí mít saunu či lázně ve svém bytě. Tylö proto přináší nové řady produktů pod jménem Impression a Impression ix.
Nová řada Tylö Impression zabírá minimální plochu - již od 1.3 m2. Takové řešení sauny může zahrnovat jak tradiční saunu, tak i jemnější parní saunu. Je to revoluce v designu domácích lázní, dostatečně kompaktní, aby se vešel i do malé koupelny. Skříňová sauna se dodává kompletně se dvěma lavicemi v různých úrovních. Lakované hliníkové profily rámu zapadají do registrovaného designu, který zaručuje maximální univerzálnost unikátního systému Tylö.

Sauny Impression jsou osazeny v hliníkové konstrukci, stěny jsou zhotovené ze světlé osiky a interiér z Termojasanu. Boční okrasné žaluzie jsou lehce odnimatelní pro snadnou údržbu skleněných výplní. Součástí sauny je i osvětlení Lightrail190ht, teploměr s vlhkoměrem na dřevěné liště, která je podsvětlená stejně javko opěrky zad.

Vybrané modely saun Impression

Sauna Imression ix210

Tylö sauna ix 210 nabízí geniální komtpaktní design o rozloze pouhých 2.8 m², a poskytuje kompletní domácí lázně včetně tradiční sauny, jemné parní sauny, uklidňující parní koupel a běžnou konvenční sprchu. I tam, kde je prostoru velmi málo, si můžete dopřát příjemný život ve formě lahodného odpočinku, povzbuzující sauny a parní lázně v pohodlí svého domova. Je to revoluce v designu domácích saun, natolik kompaktní, aby se vešla do každé běžné koupelny namísto do Vaší garáže nebo zahradního domku!

ix 210 lze jednoduše vybavit správnými komponenty pro Váš účel:
Kabina se skládá ze dvou částí: Sauna a Sprchová část
Saunu můžeme vybavit klasickým topidlem, nebo topidlem s parním vyvíječem pro takzvanou parní saunu, což ocení zejména ženy pro jejich citlivější pleť. Více v oddělení topidel.

Sprchová část může být vybavena klasickou sprchou, zde je v nabídce panel s kombinací ruční a horní sprchy. Také můžete zvolit sprchový panel a parním vyvíječem a sprchovou část užívat jako parní lázeň. Zde doporučujeme jako doplněk podlahový rošt do sauny a krásnou stoličku Tylö pro užití v páře. Kabiny s parní lázní označujeme Impression ix 210s.

Interiér a použité materiály kabiny jsou řešeny v moderním duchu. Kombinace dřeva, skla a hliníku je vyvážená a esteticky jednoduchá.

Všechny sauny Impression iX jsou vybaveny v základu podsvíceným teploměrem s vlhkoměrem v dřevěné liště z termojasanu.
Dřevo vnitřního obložení ze světlé osiky je doplněno lištami z termojasanu, ze kterého jsou i lavice.

 

Pro exteriér kabiny můžem vybírat ze třech výplní rámu - v bílém nebo černén lesklém - lakované MDF desce, nebo dřevěné desce Wenge. Rám je pak z lakovaného hliníku v provedení černém či bílém.

Tylö sauna EVOLVE

V roce 2011 přichází nová řada saun Evolve. Zaměřeno na kvalitu a dostupnost. V jednoduchosti je síla a proto pro Vás máme Evolve – přírodně vzhledové smrkové sauny a možností doplnění prosklených částí a možností použití Topidel Combi pro parní saunování. Nově užíváme snížený vstupní práh a vysoký základový profil, obojí z eloxovaného hliníku.
Stěny a pohledový materiál jsou ze severského smrku původem nejčastěji s Finska, lavice ze světlé osiky. U saun Evolve Plus si interiér můžete vybrat v obložení osiky.
Sauny jsou koncipovány pro umístění do rohu a tudíž jsou pohledové ze dvou stran, na přání můžeme i ostatní stěny vyrobit z venku pohledové. U saun Evolve je v nabídce i možnost prosklených stěn v místě topidla a na straně.
Pro rok 2012 přicházím s novými řadami Evolve Plus GF a Plus GC, nové designy saun Evolve Plus s prosklenými částmi až po zem a prosklenými rohy stěn.

 

EVOLVE Plus

 

EVOLVE E s prosklenými moduly

Sídlo

Křenova 7
162 00   Praha 6

2014 ©   www.agua-welness.cz - Dancing Queen s.r.o.  |  Všechna práva vyhrazena.

Designed and programmed by www.online4u.cz - webdesign, tvorba www stránek, tvorba internetových obchodů