Aqua wellness

Parní kabiny

Tylö parní lázně Elysée & Excellent

Tylö se dotýká všech vašich smyslů. Vstupte do tepla, pociťte, jak vám pára ošetřuje kůži. Vaše svaly odpočívají, všechno napětí je uvolněno. Vaše myšlenky jsou čisté a sny se staly realitou. Osvobozující senzace. Náš cíl je vytvořit největší požitek otevírající dveře do Vašeho nitra. To je náš slib. Naše exkluzivní parní kabiny udělaly z Tylö pojem mezi lidmi po celém světě, kteří si umějí užívat života.

Elyseé

Kabiny Elyseé se montují z jednotlivých dílců (sedaček, spršky, volného místa) dle přání zákazníka či dle prostoru kde budou usazeny. Každé sedadlo má své světlo umístěné nad hlavou. Anatomická sedadla z bílého akrylátu jsou příjemná na dotyk, praktická pro úklid a celá kabina se poměrně rychle sestaví. Rozměry a počet sedadel dle daných půdorysů vám rádi poskytneme. Parní lázně Tylö  lze umístit jak do volného prostoru, tak vestavěné v nice.

 

Excellent

Kabiny Exellent jsou koncipovány v duchu saun, lavičky jsou podobné saunovým, jsou z hliníkových profilů bíle lakované. Stěny jsou z akrylátových komponentů jako u Elyseé výše. Rozměr kabiny a způsob uspořádání interiéru najdete v katalogu Tylö Pára, ke stažení výše.

Elyseé i Excellent jsou prefabrikované kabiny určené k montáži na místě ve volném prostoru, poté už složené se mohou zasunout do niky nebo rohu místnosti. Podlaha musí mít v místě lázně podlahovou vpusť a ideálně pokryta neklouzavou dlažbou. Kabiny mají při vstupu u země práh jenž je součástí přední konstrukce, zabraňuje vytékání kondenzované vody z lázně na chodbu před kabinou.

Pro naše skandinávské designéry je výzvou navrhnout takové uspořádání, aby bylo esteticky bezchybné. Od doby, kdy náš zakladatel Sven-Olof Janson udělal svou první saunu v padesátých letech, jsme ušli opravdu velký kus cesty. Každičký detail je začleněn s rozvahou a láskou. Otevřete dveře, procitněte a vyjděte ven s pocitem uvolnění a osvěžení - jako znovunarození.

Sídlo

Křenova 7
162 00   Praha 6

2014 ©   www.agua-welness.cz - Dancing Queen s.r.o.  |  Všechna práva vyhrazena.

Designed and programmed by www.online4u.cz - webdesign, tvorba www stránek, tvorba internetových obchodů