Aqua wellness

Infrakabiny

Tylö Infra PRIME

S novou technologií infrazářičů CARBONFLEX, přinášíme ucelenou nabídku kabin pro zejména domácí prostředí. Nové infrapanely v typových řadách Tylö Prime poskytují dlouhotrvající infračervené teplo prostupující tělem, navazující velmi příjemný pocit prohřátí a pohody.Infračervené teplo je stejného druhu jako nám dává slunce. Infračervené záření v kabinách Tylö Prime je generováno novými panely CarbonFlex™ vyvinutými společností Tylö AB Sweden. Funkce znamenající rozdíl - CarbonFlex™ topné panely s velkou plochou poskytují měkké teplo rovnoměrně ze všech stran ve stejné míře. Infra panely jsou instalovány do lavic, stěn i podlahy. Nová technologie panelů s nízkou povrchovou teplotou zaručuje bezpečnost a spolehlivost pro uživatele. Infrakabiny nabízíme v šesti modelech pro jednu až čtyři osoby. Čtyři modely s čelním vstupem, dva s rohovým. Sehrajte Váš prostor pro odpočinek s okolím svého bytu.
Skandinávský design ,čisté zpracování designu. Stěnové sekce z Kanadského Hemlocku, Vnější rám a stěny jsou bíle lakovány. Jednoduchý systém prefabrikovaných kabin pro složení kompletní kabiny na místě u zákazníka rychle a kvalitně. Napájení 230V ze standardní zásuvky. Volba provedení pro harmoii Vašeho domu či bytu. Šest typů provedení.

Standardní vybavení Tylö Infra PRIME

Veškěré modely obsahují stěnové moduly s vestavěnými infra panely, dveře z kaleného bezpečnostního skla, vnitřní ovládácí digitální panel, FM/CD/MP3 stereo rádio s vestavěnýmí tepelně odolnými reproduktory, CarbonFlex™ infrapanely ve stěnách, opěrkách a podlahových sekcích, vnitřní a vnější halogenové osvětlení, barevné osvětlení – chemoterapie, držák na časopisy (vyjma model 910 a 1313/c).

Chromoterapie

Kabiny Tylö INFRA Prime jsou vybaveny světelnou terapií. Jednoduché ovládání na vnitřním panelu. Kabiny mají také vnitřní a vnější doplňkové LED osvětlení nad vchodem.

Sídlo

Křenova 7
162 00   Praha 6

2014 ©   www.agua-welness.cz - Dancing Queen s.r.o.  |  Všechna práva vyhrazena.

Designed and programmed by www.online4u.cz - webdesign, tvorba www stránek, tvorba internetových obchodů