Aqua wellness

Vířivé vany

Pořízení vířivé vany není běžný nákup, ale investice na dlouhá léta. Je to investice do relaxace, zdraví a bude vám i vaší rodině poskytovat radost a příjemné návraty domů po dlouhá léta. Výhodou vířivých van je celoroční užití s bezproblémovou a snadnou údržbou.
Teplá voda, vztlak a proudění trysek je podstatou pozitivních účinků hydroterapie. Doplněním vůně a příjemného osvětlení vám hydroterapii zpříjemní aromaterapie a chromoterapie. Pobyt ve vířivce posiluje krevní oběh, snižuje tlak, zlepšuje prokrvení pokožky, uvolňuje svaly a napětí a stimuluje imunitní systém. Důležité účinky jsou také na psychiku člověka, kdy pobyt ve vířivé vaně odbourává úzkost a depresi. Mozek uvolňuje endorfiny, které tiší bolest a navozují dobrou náladu. Relaxace v lázních je svými blahodárnými účinky známa již přes 2000 let a proto v dnešní době plné napětí a stresu je tento druh relaxace tolik vyhledáván.

Naše firma nabízí hydromasážní vany jak pro soukromé, tak i komerční využití. Představujeme vám modely renomovaných amerických a kanadských výrobců, které svou škálou výběru, provedením a vnitřní výbavou předčí vaše očekávání. Můžete si vybrat různé velikosti i tvary. Pro dlouholetou živostnost našich vířivých van jsou použity nejmodernější technologie, materiály a agregáty, které určují směry v hydroterapeutickém průmyslu.

VitaSpa

Značka vířivých van VitaSpa výrobce MAAX spas (stránky výrobce), působí na trhu již více jak 35 let. Svojí jedinečnou ergonomií, proporcionálním vyvážením různých typů trysek a výkonem, poskytuje efektivní a velmi příjemnou hydroterapii. Přidáním vonných esencí s barevnými LED podsvícením docílíte příjemného spojení hydroterapie, aromaterapie a chromoterapie při jedné relaxaci. Nízká energetická náročnost díky patentovanému H.E.E.T. systému a prodloužená záruka na agregáty, jen podporují výjimečnost této značky.

Lotus Spas

Kanadská značka LA-Z-BOY s 80 letou tradicí je synonymem pohodlí a kvality. Její prémiová řada vířivých van pro Evropský trh prezentována pod značkou Lotus Spa (stránky výrobce), je ztělesním dokonalé propracovanosti v každém detailu ergonomie skořepiny, vnitřním rozložení agregátu a použitých ovládacích prvcích.
Výjimečnost těchto vířivých van spočívá v použití unikátních trysek, které jsou vyráběny speciálně pro tuto značku. A AquaFlex masážní technologii sestávající z unikátních čerpadel s proměnlivým výkonem od 10-100%, které s pomocí individuálního ovladače, pro dané masážní místo, nabízejí 14 před-programovaných masážních programů. Galvanizovaná konstrukce s propracovanou izolací řadí tyto modely k nejúspornějším vířivým vanám na světě. Svou dokonalostí tyto vířivky splní požadavky i nejnáročnějších zákazníků.

Premium Leisure

Tato značka má téměř 40 letou tradici. Modely Leisure Edge vyráběné firmou Premium Leisure (stránky výrobce) jsou navrhovány předním designérem vířivých van Bredem Gloverem. Na první pohled je patrný nevšední design a vnitřní prostornost těchto jedinečných hydromasážních van. Funkčnost podtrhuje patentovaná stabilizace a desinfekce vody přírodními minerály. Vířivé vany tohoto výrobce se umístili jako nejlepší v žebříčku TOP10 v nezávislém hodnocení amerických spotřebitelů.

Welldana

Pod značkou Welldana se skrývají ty nejlepší vířivé vany pro veřejná wellness. Všechny vířivky mají přelivové žlaby, pro splnění těch nejnáročnějších hygienických požadavku, kladených ve veřejném sektoru. Rozsáhlost technologie pro úpravu a recirkulaci vody ve vířivce navrhujeme každému provozu na míru, dle požadavků zákazníka a stanoviskům lokální hygieny. Řešení náročných a nestandardních požadavků je pro nás samozřejmostí.


 

Vyberte si výrobek dle Vašich požadavků.

Sídlo

Křenova 7
162 00   Praha 6

2014 ©   www.agua-welness.cz - Dancing Queen s.r.o.  |  Všechna práva vyhrazena.

Designed and programmed by www.online4u.cz - webdesign, tvorba www stránek, tvorba internetových obchodů